Meresafari

 

Kiirust ja adrenaliini ihkavatele merehuvilistele pakume hullamist lainetel meie RIB-tüüpi kaatritega.

Kihutame Tallinna lahel, põikame läbi Lennusadamast ja vastavalt ilmale ning soovidele saame ka avamerelaineid nautida! RIB kaatrid on mõeldud päästekaatriteks ja on seetõttu eriti merekindlad.

 

Hind: €270/tund

Hind sisaldab kaatri renti, meeskonda, kütust ja spetsiaalset merekindlat riietust.

Üks kaater mahutab kuni 10 reisijat. Korraga saame RIB`dega merele viia kuni 60 inimest.

 

Kaatrid väljuvad Vanasadama Jahisadamast (Admiraliteedi basseinist). Võimalus on alustada ka mõnest teisest Tallinna lahe ääres olevast sadamast. Vajadusel toome kaatrid treileritel ka Emajõele, Pärnusse või mujale, kus sõitmiseks sobilikud tingimused!

 

Huvi korral küsige pakkumist: +372 53 331 117; info@sailing.ee

 

Eripakkumised

Meie purjekad on leidnud endale kenasti talvekodu, kuid mootorjaht "LuLu" viib heal meelel huvilisi sügisesele ja ka talvisele merele! Metsseajahile Naissaarele ja pardijahile Pranglile. Loomulikult ka jõulupidudele ja aastavahetuse tulevärgi imetlemisele! Küsige julgelt pakkumist info at sailing dot ee

 

Sel nädalavahetusel maksab purjetamine meie suurte jahtidega vaid 100€ tund!!!
Pane seltskond kokku (max 16 inimest) ja broneeri valgete purjedega jaht omale sobivaks ajaks! Täpsemalt - jana@sailing.ee või 53331117 Kuna tulekul on erakordselt soe ja päikeseline ilm, tasub kiirustada  :)

 

TALL SHIPS RACE 2013

Tule ja vaata oma silmaga suurimat purjelaevaregatti TALL SHIPS RACE 2013 kus osalemas üle 100 suure purjelaeva!

Sailing.ee kuunar „Minna“ annab otsad Tallinna vanasadamast sel reedel, 19. juulil kell 10.00 võttes kursi Helsingile. Laupäeval saadame osalejaid suurel mereparaadil ja vaatame regati starti. Õhtuks suundume aga edasi Soome saarestikku lääneossa. Õhtugrill valmib juba maalilisel Elisaari kaljusaarel.
Pühapäev jätkub purjetamisega saarestikus, külastame väikest Inko linna ja õhtuks
võtame kursi koju tagasi.
Purjejahile „Minna“ mahutame 8 suurepärast reisikaaslast, igaühele oma koikoht.
Tasuks suurepärase seikluse eest küsime 300.- Hinna sees kolm lõuna- ja kaks
hommikusööki.

http://www.tallshipsraceshelsinki.fi/

Täpsem info kaptenilt - kaspar at sailing dot ee 5074175

 

VEEDA SUVEPUHKUS NORDEA PURJEDE ALL!

TALLINN - KIEL - AMSTERDAM - BREST
(01.07-31.07.2013)

 

Ilmareisi läbi teinud kuulus katamaraan "Nordea" asub taas teele. Juba 01. juulil 2013 algab teekond Tallinnast ning kulgeb läbi Saksamaa, Inglismaa ja Hollandi Prantsusmaale.

Sel teekonnal on kapteniks Karmo Velling.

 

Etappide algus- ja lõppsadamataes plaanime olla graafikus toodud kuupäevadel.
Vahepealsed sadamad on pakutud võimalike variantidena ja nende külastamise ja seal peatumise aja otsustame jooksvalt, sõtluvalt soovidest ja ilmastikuoludest.

Katamaraan Nordea pardal on neli 2st kajutit, 4 wc-d, saun. Kokku 8 magamiskohta. Suur mugav elutuba/köök, ahtris kena suur istumisala. Elutoas televiisor, kööginurgas jäämasin, külmkapp.

Hind ühe reisija kohta alates 60€/päev.

Hinnas sisaldub:
Kütus
Sadamamaksud
Voodipesu, tekid, padjad
Unumstamatu elamus

Hinnas ei sisaldu:
Toitlustamine. Süüa saab teha pardal omal käel või külastada sadama kohvikuid.
Edasi-tagasi lend sihtkohta. Broneerimine iseseisvalt.
Reisikindlustus

Lähem info ja kohtade broneerimine - jana at sailing dot ee või 5333 1117 

Nordea seilab oktoober-november Vahemerel ja sadamakoht on Hispaanias Girona lennujaama läheduses, kuhu on mugav otse Tallinnast Ryanairiga lennata. Täpsem ajakava selleks perioodiks koostamisel.
 

Stella-Maris tagasi kodus! 

Rõõmsalt võime välja hõigata, et meie kallis Stella-Maris on otsaga jõudnud Gotlandile ja kolmapäeva õhtul sildub kodusadamas. Ookeanisool on siinses magedas vees maha pestud ja loodetavasti mööduvad ka viimased 250 miili kodu ootuses kiiresti!
12.6 õhtul siis paneme oma laevadele paraadlipud masti ja suundume Paljassaare nurga juurde kaugelt tulijaid vastu võtma. Kindlasti mahutame ka huvilisi pardale! Kes tahab kaasa tulla, siis palun nimi kirja panna - lenne@sailing.ee

 

Navigatsiooni koolitus Soome saarestikku 27-28 juulil

Navigatsioonikursus on mõeldud väikese purjetamiskogemusega meresõpradele. Kursus on 2‑päevane ja navigeeritakse Soome saarestikus. Ööbimine looduskaunis Elisaaris (saun ja grill). Õpetatakse pikema teekonna planeerimist, navigeerimist paber- ja elektronkaartdega ning meremärkide/liitsihtide järgi asukoha leidmist. Loomulikult ka purjetamist!

Esimese päeva hommikul kella 9-10 vahel on start Vanasadama Jahisadamast. Seilame üle Soome lahe ja võtame suuna Elisaari sadamale.

Juba enne purjede heiskamist algab praktiline töö sadamas, kuidas planeerida teekonda kaardil. Terve päeva jooksul õpime, kuidas jälgida asukohta kaardil. Kui siseneme Soome saarestikku, algab navigeerimine paberkaardil. Sihtpunkti jõudes ootab ees vahva väikesadam koos saunaga. Hommik algab taas teekonna planeerimisega ehk kuidas seilata ohutult välja sealt labürindist. Tagasi Tallinnasse jõuame teise päeva hilisõhtul.

Purjetamiskooli õpilastele on hind 250 € (tavahind 320 €).

Hind sisaldab lisaks koolitusele(kaardid, kaarditöö vahendid) - aluse renti, meeskonda, magamisaset ja toitlustamist jahi pardal, purjetamisriietust ja sauna.

Selle aasta esimene navigatsioonikoolitus toimub 8-9 juunil, viimased vabad kohad!

 

 

Info ja kohtade broneerimine: +372 5559 5550; lenne@sailing.ee

pakkumine